FIFA 2022’den Önce Yüklemeniz Gereken En İyi Futbol Uygulamaları

Teknoloji, basit flip telefon günlerinden bu yana çok yol kat etti. Bu günlerde, avucunuzun içinde güçlü bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Ve bu güçle birlikte onu nasıl kullanacağınıza dair birçok seçenek geliyor. Bir futbol hayranıysanız, şanslısınız çünkü Android ve iPhone için bir sürü harika futbol uygulaması var.

İşte favorilerimizden bazıları:

LiveScore

En son skorları, haberleri ve söylentileri takip etmek için en iyi futbol uygulamalarından biri olan LiveScore, her futbol taraftarının sahip olması gereken bir uygulamadır. Tüm en büyük ligler ve yarışmalar için canlı skorlar ve güncellemelerin yanı sıra fikstürler, sonuçlar ve sıralamalar ile LiveScore, herhangi bir futbol fanatiği için vazgeçilmez bir uygulamadır.

Sky Sports

Futbol dünyasından en son haberleri ve söylentileri takip etmek istiyorsanız Sky Sports uygulaması mutlaka edinmeniz gereken bir uygulama. Sky Sports’tan en son haberler, videolar ve canlı skorlar ile nerede olursanız olun futbol dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Premier League

Resmi Premier Lig uygulaması, Premier Lig’deki en son haberleri ve fikstürleri takip etmek isteyen tüm futbol taraftarlarının sahip olması gereken bir uygulamadır. Premier Lig’deki tüm takımlar için haberler, videolar, fikstürler ve sonuçların yanı sıra canlı bir skor tablosu ile Premier League uygulaması, Premier Lig’deki en son haberleri ve skorları takip etmenin mükemmel bir yoludur.

Football Manager

Football Manager, nihai futbol menajerliği simülasyon oyunudur ve futbol hayranıysanız bu uygulamayı indirmeniz gerekir. Dünya çapında 50’den fazla ligde herhangi bir takımı yönetme yeteneği ile Football Manager, favori takımınızı kontrol etmenize ve onları zafere götürmenize izin verir.

FIFA

FIFA, dünyanın en popüler futbol simülasyon oyunudur ve FIFA uygulamasıyla futbol becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Futbol dünyasından en yeni takımların, oyuncuların ve stadyumların yanı sıra bir dizi farklı oyun modunu içeren FIFA uygulaması, kendinizi futbol dünyasına kaptırmanın mükemmel bir yoludur.

Goals

Gol hayranıysanız, Goals uygulaması sizin için mükemmel bir uygulamadır. Futbol dünyasından en son gollerin yanı sıra özel videolar ve önemli anları içeren Goals, dünyanın dört bir yanından en son golleri takip etmek isteyen tüm futbol taraftarları için mükemmel bir uygulamadır.

Football Weekly

Football Weekly, futbol dünyasından en son haberler ve söylentilerden haberdar olmak isteyen herhangi bir futbol taraftarı için mükemmel bir podcast. Premier Lig’den en son haberleri ve dedikoduları kapsayan haftalık bölümleriyle Football Weekly, futbol dünyasından en son haberleri ve söylentileri takip etmenin mükemmel bir yoludur.

Team Stream

Team Stream, tuttuğu takımla ilgili en son haberleri ve söylentileri takip etmek isteyen herhangi bir futbol taraftarı için mükemmel bir uygulamadır. Futbol dünyasındaki tüm takımlar için haberler, videolar, canlı skorlar ve istatistikler ile Team Stream, tuttuğunuz takımla ilgili en son haberleri ve söylentileri takip etmenin mükemmel bir yoludur.

FootballTap

FootballTap, futbol dünyasının dört bir yanından en son haberleri ve söylentileri takip etmek isteyen herhangi bir futbol taraftarı için mükemmel bir uygulamadır. Tüm en büyük ligler ve yarışmalar için haberler, videolar, canlı skorlar ve istatistikler ile FootballTap, futbol dünyasının dört bir yanından en son haberleri ve söylentileri takip etmenin mükemmel bir yoludur.

Transfermarkt

Transfermarkt, en son transfer haberlerini ve söylentilerini takip etmek isteyen tüm futbol taraftarları için mükemmel bir uygulama. Tüm en büyük ligler ve yarışmalar için güncel transfer haberleri ve söylentilerinin yanı sıra kapsamlı bir oyuncu veri tabanı ile Transfermarkt, en son transfer haberleri ve söylentileri ile güncel kalmak isteyen herhangi bir futbol taraftarı için mükemmel bir uygulamadır.

Yorum yapın