Android için En İyi Avrupa Futbolu Uygulamaları

Avrupa futbolu (futbol) büyük bir spordur. Tartışmasız dünyanın en popüler sporudur. Bir sürü lig, tonlarca takım ve binlerce oyuncu var. Hepsini takip etmek göz korkutucu bir iş olabilir, ancak neyse ki Android için bazı harika Avrupa futbol uygulamaları ve futbol uygulamaları var.

Favori takımlarınızı ve oyuncularınızı kolaylıkla takip edebilmeniz için Android için en iyi on Avrupa futbol uygulaması ve futbol uygulamasının bir listesini derledik. Premier Lig, LaLiga, Bundesliga veya başka bir ligin hayranı olun, sizin için bir uygulama var. Listemize göz atın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin!

FotMob App

Avrupa futbolunun hayranıysanız, FotMob mobil cihazınıza yüklemek isteyeceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Uygulama, çoğu ligi ve tüm büyük ligleri kapsar ve kullanıcılara kadrolar, istatistikler, hedefler, kartlar, oyuncu değişiklikleri, programlar ve daha fazlası gibi bilgiler sağlar. Ayrıca, Materyal Tasarımı yerindeyken kullanıcı arayüzü temiz ve gezinmesi kolaydır. Bununla birlikte, zaman zaman çalışmayan push bildirimlerinin şikayetlerini gördük. Ancak, uygulama aksi takdirde kararlı görünüyor.

BeSoccer App

BeSoccer, Premier Lig ve MLS dahil olmak üzere dünyanın en iyi liglerinin çoğuna destek veren, piyasadaki en popüler futbol uygulamalarından biridir. Uygulama ayrıca oyunlar, haftalık programlar, canlı bireysel ve takım istatistikleri, yorumlar ve daha fazlası için push bildirimleri içerir. Temiz bir kullanıcı arayüzü tasarımına sahiptir ve istek üzerine yeni ligler eklemeye bile açıktırlar.

Forza Football App

Forza Football, çeşitli ligler için özellikler ve destekle dolu başka bir harika futbol uygulamasıdır. Uygulama, puanlar, güncellemeler ve programlarla birlikte toplamda 400’den fazla lig içeriyor. Bu, favori liglerinizi ve takımlarınızı takip etmenizi kolaylaştırır. Uygulama ayrıca anketleri, maç öncesi kadroları ve daha fazlasını içerir. BeSoccer kadar temiz olmasa da yine de oldukça kullanıcı dostu bir uygulamadır. Ve hepsinden iyisi, uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir.

SofaScore App

SofaScore, piyasadaki en iyi spor uygulamalarından biridir. Hem Avrupa hem de Amerika olmak üzere çok çeşitli sporları kapsar. Bu, genel olarak spor hayranları için harika, ancak uygulama bir sürü harika içerik sağladığı için özellikle futbol hayranları için harika. Ancak, bu bazen bunaltıcı olabilir, bu nedenle uygulamayı açtığınızda birçok bilgiye hazırlıklı olun.

Onefootball App

Onefootball Canlı Futbol Skorları, Amerikan futboluna ağırlık veren bir Amerikan izleyicisine yönelen futbol skorları, güncellemeler, önemli noktalar ve programlar için kapsamlı bir kaynaktır. Uluslararası olarak 200’den fazla ligi kapsamasına rağmen, daha fazla ligi daha iyi kapsayan uygulamalar var. Bazı ligler için biraz durgunluk ve yavaş güncellemeler olmasına rağmen, bunu öncelikle futbol dünyasına ilgi duyan ABD futbol taraftarlarına öneriyoruz.

Yorum yapın